O nas

6Martus działa na polskim rynku od 2009 roku. Dzięki jakości produktu oraz otwartości na indywidualne potrzeby klienta zyskaliśmy zaufanie rolników i firm od Śląska poprzez Lubelszczyznę aż do Pomorza. Gwarantujemy wysoką jakość usług poprzez monitoring dostaw, pozostajemy w bezpośrednim kontakcie z kierowcami 24 h na dobę. Dysponujemy zapleczem logistycznym zapewniającym sprawne i szybkie dostawy na terenie kraju.

Martus jest firmą innowacyjną nie bojącą się trudnych wyzwań dlatego zapewnia fachowe doradztwo przy wyborze z szerokiej palety oferowanych produktów.

Wapna sprzedawane przez F.H.U MARTUS to produkty najwyższej jakości, stanowiące skuteczny sposób przeciwdziałania nadmiernemu zakwaszeniu gleby. Jednocześnie wapna te są doskonałym źródłem makro - i mikroelementów, które wykazują bardzo pozytywne działanie na rozwój roślin, a w konsekwencji przyczyniają się do zwiększenia plonów nawet o 25%.

Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu, zapewniamy dostawę zamówionych ilości nawozu bezpośrednio do odbiorcy naszym transportem (samochody samowyładowcze, plandeki, kolej) na terenie całego kraju. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Proponowane przez nas wapna są dostępne luzem oraz w opakowaniach Big Bag i workach 25 kg.

Wszystkie oferowane produkty posiadają stosowne atesty, certyfikaty oraz świadectwa kwalifikacji do stosowania w rolnictwie ekologicznym.