Martus - specjaliści od wapna nawozowego

martus_specjalisci-od-wapna_nawozowego

Martus - specjaliści od wapna nawozowego

MARTUS działa na polskim rynku od 2009 roku. Dzięki pasji i zaangażowaniu swoich pracowników wciąż się rozwija i odnosi sukcesy na Polskim rynku. Jako specjaliści w sprzedaży nawozów wapniowych stawiamy sobie za cel zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Wartości jakimi kierujemy się w naszej codziennej pracy to sumienność, zaangażowanie, uczciwość i pasja. Zawsze staramy się być jak najbliżej rolnika i wyjść naprzeciw jego potrzebą aby upewnić go że wybór Nas jako partnera w biznesie to właściwy wybór.
Dzięki jakości oferowanych nawozów wapniowych oraz otwartości na indywidualne potrzeby klienta zyskaliśmy zaufanie rolników i firm z całej Polski. Gwarantujemy wysoką jakość usług poprzez monitoring dostaw. Dysponujemy zapleczem logistycznym zapewniającym sprawne, szybkie i terminowe dostawy wapna na terenie kraju.

MARTUS jest firmą innowacyjną nie bojącą się trudnych wyzwań dlatego zapewnia fachowe doradztwo przy wyborze wapna nawozowego z szerokiej palety oferowanych produktów. Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i cenionymi producentami nawozów takimi jak: Kopalnia Wapienia Morawica , Kopalnia Lafarge Radkowice , Kopalnia Wapienia Celiny , Kopalnia Lipa, Kopalnia Józefka, Kopalnia Jaźwica i innymi w zależności od potrzeb Naszych klientów.
Wapna sprzedawane przez F.H.U MARTUS to produkty najwyższej jakości, stanowiące skuteczny sposób przeciwdziałania nadmiernemu zakwaszeniu gleby. Jednocześnie wapna te są doskonałym źródłem makro - i mikroelementów, które wykazują bardzo pozytywne działanie na rozwój roślin, a w konsekwencji przyczyniają się do zwiększenia plonów nawet o 25%.
Oferujemy doradztwo w wyborze odpowiedniego wapna nawozowego, zapewniamy dostawę zamówionych ilości nawozu bezpośrednio do odbiorcy naszym transportem (samochody samowyładowcze, plandeki, kolej) na terenie całego kraju. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Proponowane przez nas wapna są dostępne luzem oraz w opakowaniach Big Bag.

Wszystkie oferowane wapna nawozowe posiadają stosowne atesty, certyfikaty oraz świadectwa kwalifikacji do stosowania w rolnictwie ekologicznym.